Z Wodniakiem bez niespodzianki

KS Hetman Gołąb 4-0 (3-0) Wodniak Piotrawin/Łaziska

Bramki: Kamola x2, Kłys, Grzyb

Skład: Dudziński- Szczypa A., Bancerz, Chabros, Szczypa K. (46' Smaga)- Dzido (60' Grobel), Cienkowski P., Grzyb (70' Miazga), Warda- Kłys (60' Starek), Kamola (75' Cybula)

Kolejny mecz na stadionie w Puławach. Hetman bez problemów pokonał gości z Piotrawina. Od samego początku narzucamy swój styl gdy podchodzimy do przeciwnika wysoko czym sprawiamy ogromne problemy Wodniakowi, już w pierwszej akcji Kłys mógł pokonać bramkarza jednak sie nie udało. Wynik otworzył  Rafał Kamola który ładnym strzałem z wolnego pokonał bramkarza który nawet nie wykonał ruchu w kierunku piłki. Chwile później bramką w samą "pajeczyne" wynik  podwyższył Sławek Kłys. Do przerwy mieliśmy kilka dogodnych okazji na zmianie wyniku, udało sie tylko raz po akcji Arka Szczypy, Sławka Kłysa kolejne trafienie dołożył "Kama".

Na słowa uznania zasługuje również Damian Dudziński, nasz bramkarz w przeciągu pierwszej polowy wyciągał nasz zespół z opresji po błedach w obronie.

Po przerwie było już wiadomo ze nic sie nie zmieni nadal pełna dominacja i  kontrola wyniku. Tuż przed opuszczeniem boiska wynik posumował Robert Grzyb. Zdecydowanie to wynik który mogłbyć nawet dwa razy wyższy bo zmarnowaliśmy sporo bardzo dobrych okazji.

Już 14.04.2019 na boisku w Górze Puławskiej zagramy z tamtejszą drużyna derby powiatu . Mecz o godz. 15:00.