Derby dla Hetmana!

KS Góra Puławska 1-2 (1-1) Hetman Gołąb

Bramki: Kłys x2

Skład: Dudziński- Szczypa A., Chabros, Bancerz, Szczypa K. (46' Smaga)-  Cienkowski P., Kamola (77' Starek), Warda, Zdunek (89' Capała)- Kłys (80' Grobel), Frączek (70' Miazga)

Kolejne spotkanie ligowe to derby z KS Góra Puławska. Mecz na wyjeździe rozpoczynamy w teoretycznie najmocniejszym składzie, natomiast już w 18 minucie tracimy bramke i chyba nikt sie tego nie spodziewał. Kiepską interwencją popisał sie Kacper Szczypa mijając sie z górną piłką a napastnik gospodarzy pokonuje Danego bez problemu. Tuż przed przerwą doprowadzamy do remisu, akcja Arka Szczypy i Pawła Cienkowskiego oraz faulowanego Sławka Kłysa przynosi nam rzut karny a ten ostatni bez najmniejszego problemu zapewnia nam spokój w czasie 15 minutowej przerwy.

Po przerwie na boisku pojawił sie Smaga zastepując Kacpra Szczype i to on po przechwycie piłki, długim podaniem otworzył droge do bramki gospodarzy, Sławek po raz kolejny sie nie myli i mamy 1-2 w 70 minucie. Nasz napastnik miał doskonałe okazje na kilka bramek wiecej ale tak to już bywa że piłka nie chce wpaść. Wynik zadowalający bo mamy po trzech spotkaniach komplet punktów.

Kolejny mecz już w Wielką Sobote o godzinie 11:00 na Stadionie KeN rywal to KS Drzewce.