Grali jak za kare

Hetman Gołab 1-1 Gabaryty Deblin
Bramka: Warda
Skład: Dudziński- Chabros, Szczypa A., Bancerz, Szczypa K. (46'Grobel)-Zdunek, Dzido, Warda, Grzyb (55' Starek), Kamola- Miazga

Mecz z 1 maja zapamietamy jako faktycznie świeto pracy, zawodnicy obydwu drużyn chyba nie chcieli zapracować na dobre widowisko. Gdyby nie troche walki to pod każdym innym wzgledem był słaby.
Pierwsza połowa to przewaga gości z Deblina i żeby nie skłamać oddaliśmy tylko jeden strzał na bramke za sprawą Dawida Miazgi, goście udokumentowali przewage w 39 minucie. Damian Dudziński wychodzący z bramki wpadł na zawodnika Gabarytów, sedzia wskazał na 11 metr który goście wykorzystali.
Po zmianie stron to Hetman przejął inicjatywe, gra Gabarytów polegała na wybijaniu piłki. Dopiero w okolicy 50 minuty po dośrodkowaniu z boku boiska faulowany został Rafał Bancerz i sedzia po raz kolejny wskazał na rzut karny. Do "11" podszedł Rafał Warda i... strzelił w słupek, na szczecie pilka spadła mu wprost pod nogi.
Mamy remis i jest to zasłużony wynik obie drużyny mizernie sie prezentowały i oprócz karnych nie było nic godnego zapamietania.
Już 05.05.2019 o godzinie 17:00 na boisku w Dysie podejmować bedziemy tamtejszych Błekitnych. Zapraszamy