"Zawsze gram o najwyższe cele..."- czyli wywiad z nowym nabytkiem.

Po krótkiej namowie kilku odpowiedzi dla strony i kibiców udzielił nam nowy nabytek Hetmana – Kacper Szczypa. Do tej pory ten 19-letni Puławianin reprezentował zespoły Wisły Puławy oraz barwy KS Góra Puławska.

Jakie są twoje odczucia po przejściu do Hetmana Gołąb?

Kacper: W zespole się odnalazłem dość szybko , nikt nie jest nastawiony sceptycznie w moim kierunku ,czuje się dobrze w nowym miejscu.

Zauważyłeś jakieś różnicę pomiędzy grą w ligach młodzieżowych a seniorską piłką?

Kacper: Po przejściu do Hetmana nie odczułem różnicy ponieważ występowałem wcześniej przez dwa sezony w seniorskich składach innego zespołu.

Debiutancki mecz możesz zaliczyć do udanych, co o nim powiesz?

Kacper: Zdobyłem bramkę oraz asystę . No i oczywiście wygrana 6-0, tak więc jestem zadowolony.

Rozmawiałeś z trenerem na temat swojego miejsca w tym zespole? Miałeś inne oferty? Co zaważyło że wybrałeś Hetman?

Kacper: Zostawię to dla siebie .

Jakie cele stawiasz sobie na ten sezon?

Kacper: Zawsze gram o najwyższe cele, chciałbym wywalczyć z zespołem awans no i oczywiście dołożyć kilka bramek i asyst.

Czy myślisz ,żeby w Hetmanie zostać na dłużej czy to jedno-sezonowa przygoda?
Kacper:
Jeżeli nic się nie zmieni chcę zostać w Hetmanie.

Kto pomógł Ci najbardziej w szatni Gołębian, kto twoim zdaniem zasługuje na pochwały , no i kto jest niezbyt otwarty dla nowych graczy?

Kacper: Pomógł mi Cienki (Paweł Cienkowski), znamy się jeszcze z Wisły, ogólnie znam kilku chłopaków , co do najlepszych … jest kilku dobrych graczy, myślę że najbliższe mecze pokażą kto jest w jakiej formie. Tego ostatniego pozostawię dla siebie.

Jaki przewidujesz przebieg meczu z Wilkami?

Kacper: Jeśli wyjdziemy optymalnym składem i odpowiednio zmotywowani to może powtórzyć się wynik z meczu z Wodniakiem.