Wiosna rozpoczęta zdecydowanym zwycięstwem

KS Hetman Gołąb 4-1 (0-1) KS Ciecierzyn

Bramki: Wójcik, Kłys, Chabros, Kamola

Skład: Dudziński- Smaga, Bancerz, Chabros, Cienkowski D. (46' Dzido)- Zdunek (75' Capała B.), Cienkowski P., Kamola, Szczypa K. (65' Starek)- Grobel (46' Wójcik), Kłys (70' Miazga)

Pierwszy mecz po zimowej przerwie rozpoczeliśmy w składzie zupełnie odmienionym, zabrakło chociażby Arka Szczypy który pauzował za kartki. W wyjściowej jedenastce zobaczyliśmy wszystkich wracających do Hetmana graczy w tym Zdunka, braci Cienkowskich oraz "Danego" Dudzińskiego.

Mecz od samego początku pod dyktando drużyny z Gołebia, dużo gry piłka lecz tylko na swojej połowie. Wiele podań otwierających ze środka otrzymali  nasi skrzydłowi lecz albo oni popełniali drastyczne błedy albo napastnicy po podaniach od wcześniej wymienionych nie potrafili skierować piłki do praktycznie pustej bramki. Goście wykorzystali jedną z dwóch okazji z 1 połowy i kontrując po stracie piłki na lewej stronie i fatalnym zachowaniu defensywy. Nawet świetnie dysponowany "Dany" nie mógł nic z tym zrobić i do przerwy mieliśmy 0-1.

Po zmianie stron i zmianach dokonanych przez Jarosława Gowina, Hetman w końcu sie wstrzelił i rezerwowy Wójcik pokonał bramkarza Ciecierzyna po podaniu Chabrosa.  Koleje trafienia dołożyli Chabros z rzutu rożnego po dośrodkowaniu "Dzidka", Kłys po podaniu od Kamoli oraz ten ostatni po podaniu Zdunka. Wynik mógł być wyższy ale świetnej okazji nie wykorzystał chociażby Starek który po podaniu Cienkowskiego z 5 m strzelił nad bramką.

Zwyciestwo jak najbardziej zasłużone gdyż przez cały mecz to Hetman prowadził gre a już za tydzień ponownie w Puławach zagramy z przedostatnim Wodniakiem.