Z liderem nie wygrasz...

W dniu 30.04.2017 Hetman podejmował w Kurowie tamtejszą Garbarnię. Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze są ekscytujące, ale tym razem to nie był mecz o nic ,bo spotykał się lider z czwartą drużyną ligową. Początek meczu Hetman rozpoczął imponująco bo już w 7 minucie po bramce Kleszczyńskiego prowadził 0-1 .Tuż po przerwie i zmianie stron błąd defensywy wykorzystał zawodnik z Kurowa i mamy 1-1. Bramka na 1-2 miała dać trochę spokoju lecz tak się nie stało ,dwie decyzję sędziego o rzutach karnych dla lidera i Hetman wyjeżdża z Kurowa bez punktów.

GARBARNIA Kurów 3-2 (0-1) HETMAN Gołąb

Bramki: Kleszczyński x2

Skład: Dudziński- Lubański (46" Smaga), Bancerz, Capała P., Warda R.- Kłys, Cienkowski P., Dzido, Szczypa K. (68" Cienkowski D.)- Kleszczyński (80" Stepankevych), Frączek