Świąteczna porażka!

KS Hetman Gołąb 1-3 (0-1) KS Drzewce

Bramka: Kłys

Skład : Dudziński - Smaga, Bancerz, Chabros (70' Cienkowski D.), Szczypa A. (80' Miazga) - Zdunek, Cienkowski P., Dzido, Grzyb (75' Starek), Kłys- Kamola (55' Grobel)

W Wielka Sobotę na stadionie KEN podejmujemy KS Drzewce, pretendent do awansu przyjechał do nas po swoje i wrócił do Drzewc z tarczą, ale nie bez walki. Mecz jak na A klasę naprawdę miał bardzo dobry poziom dużo fajnych akcji, dużo walki, naprawdę fajnie się to oglądało. Warte dodania jest duże zakręcenie sędziów. Mecz rozpoczynamy odważnie kilka akcji lewym skrzydłem przyniosło zagrożenie pod bramka gości, sam Damian Dzido do przerwy trzykrotnie uderzał z rzutów wolnych stwarzając nie małe problemy bramkarzowi. Jednak piłka nie chciała wpaść do bramki. Przyjezdni po błędzie po prawej stronie obrony do spółki z Bancerzem i Pawłem Cienkowskim wykorzystali jedna z dwóch akcji jakie mieli i przegrywamy 0-1. Już 5 minut później mógłbyś 0-2 ale świetnym wyczuciem w sytuacji 100 procentowej wykazał się "Dany ".

Po przerwie wychodzimy bez zmian. Nadal zaangażowanie i walka, zdecydowanie przeważamy mamy sytuację na 1-1 ale Michał Zdunek po samotnej akcji nie trafia do bramki z okolicy 7 metra. Goście nie zostali dłużni w kontrze po prawej stronie i błędzie Smagi, sytuacji sam na sam nie wykorzystał napastnik Drzewc. Chwilę później mamy 0-2 no i tu już po meczu. Konrad Bancerz po nie udanym przerzucie podał piłkę napastnikowi który nie zmarnował sytuacji 1 na 1. Około 5 minut później mamy 0-3 tym razem błąd Daniela Cienkowskiego który dał się ograć w dziecinny sposób i nawet Dudziński nie mógł nic poradzić. Na pocieszenie Sławek Kłys po podaniu Damiana Dzido strzela na 1-3.

Mimo porażki naprawdę bardzo dobre spotkanie widac było zaangażowanie w walkę. A takie mecze się zdarzają że piłka nie chce wpaść do bramki.

Już w sobotę 27.04 o godzinie 16:00 zmierzymy się z liderem z Kurowa na ich stadionie . Zapraszamy.